• +48 503 355 476
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn-Pt 8:00 - 16:00

Problem z ulotkami za szybą samochodu

Dosyć często każdy z nas spotyka się z ulotkami pozostawionymi za wycieraczką szyby naszego auta. Największy problem jest wówczas gdy ulotka pozostawiona była w okresie dużej wilgotności powietrza i zanim ją wyciągnęliśmy zza wycieraczki zdążyła przyschnąć do szyby samochodu. Papier wraz z farbą drukarską pozostał na naszej szybie. 

 Jak usunąć pozostałości po zaschniętej ulotce? 

Najlepiej zdjąć ręcznie papier który pozostał na szybie, następnie namoczyć za pomocą spryskiwacza (wodą lub płynem do szyb). Namoczony papier powinien po kilku minutach łatwo odklejać się od szyby. Pomocna może być skrobaczka do szyb, ostrze od noża do tapet lub żyletka.

Co na to przepisy?

Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny. Podobne sprawy należy zgłaszać straży miejskiej - za umieszczenie tej ulotki odpowie tylko i wyłącznie ten kto ją umieścił.

Art. 63 Kodeksu Wykroczeń

Stanowczo odradzamy promocję poprzez wkładanie ulotek za wycieraczkę szyb samochodowych.

Ulotka na szybie
© 2024 Studio Reklamy Pro-Art - All Rights Reserved. Powered by Reklamy.Malbork.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności GDPR