• +48 503 355 476
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn-Pt 8:00 - 16:00

Folia magnetyczna na samochodzie


Folia magnetyczna

jest atrakcyjnym nośnikiem reklamy i informacji wizualnej, szczególnie dla firm posiadających własny transport lub zatrudniających akwizytorów pracujących w terenie. Naniesiona przy jej pomocy grafika jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczeń lakieru, co jest podstawowym mankamentem zwykłych folii samoprzylepnych, nie mówiąc już o malowaniu. Może posłużyć jako forma tymczasowej zamiany prywatnego samochodu na samochód firmowy. Jest tania i skuteczna. Obecnie folia magnetyczna jest szczególnie chętnie stosowana przez przedsiębiorstwa taksówkowe.

Jak dbać o folię magnetyczną?

Powierzchnia, na którą będzie nakładana folia magnetyczna, podobnie jak brązowa powierzchnia samej folii nie może być wilgotna ani zawierać błota, kurzu ani innych obcych ciał. Folia nie powinna być używana na powierzchniach nie w pełni metalicznych, powierzchniach metalowych wielokrotnie lub świeżo malowanych. Wymaga starannego przygotowania nawierzchni. Dobre efekty daje naniesienie niewielkiej ilości zwykłego pudru dziecięcego na przylegającą brązową powierzchnię folii.


© 2024 Studio Reklamy Pro-Art - All Rights Reserved. Powered by Reklamy.Malbork.pl

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności GDPR